Informacja o projekcie dot. zakupu montażu instalacji OZE

Lipinki dnia 24.11.2016 r.

INFORMACJA
dla osób, które na przełomie maj/czerwiec 2016 r. składały ankiety informacyjne służące wstępnemu oszacowaniu uczestnictwa w projekcie dot. zakupu montażu instalacji OZE

W dniu 17 listopada  2016 r. Uchwałą nr 1711/16 Zarząd Województwa Małopolskiego zmienił Harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 na 2017 rok.  Zmiany dotyczą między innymi działania 4. REGIONALNA POLITYKA ENERGETYCZNA,  poddziałanie 4.1.1. Rozwój infrastruktury produkcji źródeł odnawialnych ( wytwarzanie energii elektrycznej, cieplnej, kogeneracji ze źródeł odnawialnych).
Zgodnie z nowym harmonogramem planowany termin rozpoczęcia naboru wniosku został wyznaczony na III kwartał 2017 r.
                                                                                                          UG LIPINKI

Link do harmonogramu: HARMONOGRAM