Spotkanie emerytów i rencistów - pracowników jednostek organizacyjnych Gminy Lipinki

W dniu 27 lutego 2017 r.  w sali Budynku Wiejskiego w Lipinkach  spotkali się emerytowani pracownicy i  renciści,  pracownicy jednostek organizacyjnych Gminy Lipinki.  Było to pierwsze spotkanie w tym roku dlatego nie zabrakło tańca i śpiewu.

Gospodarzem i organizatorem spotkania był mgr inż. Czesław Rakoczy - Wójt Gminy Lipinki. Witając zebranych gości wygłosił słowa pozdrowienia,  życząc  zdrowia i długich lat życia dla wszystkich emerytów.  Obecni na spotkaniu byli także: Ks. proboszcz Wacław Śliwa, Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli oraz jednostek organizacyjnych  Gminy Lipinki.
W imieniu gości emerytów głos zabrała Pani Aldona Gryboś, która podziękowała Panu Wójtowi za zorganizowanie takiej uroczystości.
            Spotkanie upłynęło w miłej, ciepłej atmosferze i było okazją do długich rozmów i wspomnień  byłych nauczycieli, pracowników gminy, kolegów i koleżanek, których połączyła służba i pasja wykonywanego zawodu.