Komunikat dla mieszkańców

„Twój Parasol” - Ochrona ofiar i świadków przemocy

Apel Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach - "STOP POŻAROM TRAW" o nie wypalaniu traw w związku z zagrożeniem pożarowym w okresie wiosennym.

Życzenia Świąteczne

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania

Obwieszczenie dotyczy zawiadomienia o wszczęciu postępowania na wniosek P. Anny Sowy - Z-cy Dyr. Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w spr. ustalenia linii brzegu Potoku Ulga , którego koryto znajdują się na terenie Gminy Lipinki.

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania

Obwieszczenie dotyczy zawiadomienia o wszczęciu postępowania na wniosek P. Anny Sowy - Z-cy Dyr. Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w spr. ustalenia linii brzegu Potoku Ulga oraz Potoku Od Rozdziela, których koryta znajdują się na terenie Gminy Lipinki.

strony 1 2 3 4 5 6 7