Komisariat Policji w Bieczu prowadzi działania priorytetowe w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Gminy Lipinki w celu wyeliminowania negatywnych zachowań

Dzielnicowy asp. Artur Alibożek prowadzi zadanie priorytetowe na terenie miejscowości Pagorzyna w rejonie sklepu spożywczego "Sezamek", polegające na ograniczeniu wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu oraz używaniem słów nieprzyzwoitych przez osoby tam przebywające.

Natomiast dzielnicowy mł. asp. Tomasz Machowski prowadzi działanie priorytetowe w miejscowości Wójtowa w rejonie sklepu spożywczego „Hitpol” polegające na ograniczeniu wykroczeń związanych z spożywaniem alkoholu, używaniem słów nieprzyzwoitych oraz żebractwa.