Komisariat Policji w Bieczu prowadzi działania priorytetowe w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Gminy Lipinki w celu wyeliminowania negatywnych zachowań

Komisariat Policji w Bieczu realizując ustawowe zadania Policji prowadzi działania priorytetowe w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Gminy Lipinki w celu wyeliminowania negatywnego problemu.

W miejscowości Pagorzyna w okresie od01.08.2019r. do 31.01.2020r. dzielnicowy asp. Artur Alibożek realizuje czynności pod kątem działań, gdzie na obszarze miejscowości Pagorzyna w rejonie Remizy OSP i pobliskiego sklepu spożywczego w godzinach wieczorowych gromadzące się osoby spożywają alkohol i zaśmiecają przyległy teren.