Specyfikacja produktów instalowanych w ramach Projektu pn. Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin członkowskich klastra energii „Biała-Ropa”.

Gmina Lipinki przedstawia specyfikację produktów, które będą instalowane w ramach Projektu pn. Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin członkowskich klastra energii „Biała-Ropa” oraz regulamin uczestnictwa mieszkańca w projekcie.

Jednocześnie zachęcamy mieszkańców do składania deklaracji na instalacje kotłów na biomasę. W tym celu należy skontaktować się telefonicznie z  Urzędem Gminy Lipinki tel. 13 44 77 021 wew. 37.