Dzień Dziecka w Lipinkach - fotorelacja

W środę 5 czerwca 2024r. przy pięknej pogodzie w Parku Dworskim w Lipinkach została zorganizowana impreza z okazji Dnia Dziecka. Oficjalnego otwarcia  dokonał Wójt Gminy Lipinki Pan  Bogdan Czeluśniak życząc dzieciom samych radosnych i beztroskich chwil, dużo  uśmiechu i wesołej zabawy w dniu ich święta.

W tym dniu przygotowano wiele atrakcji dla dzieci między innymi dmuchane zjeżdżalnie, skokozabawę, dmuchany zamek, malowanie twarzy, tańce przy muzyce.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe warkoczyki, tatuaże wodne i malowanie na sztalugach.  Każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.
Przez cały czas trwania wydarzenia Ochotnicza Straż Pożarna z Lipinek prezentowała  wyposażenie wozu bojowego i quada,  natomiast służby mundurowe Komisariatu Policji w Bieczu prezentowały samochód policyjny.
Oprócz głównych atrakcji na uczestników czekały także dodatkowe zabawy, takie jak tor przeszkód, przygotowany przez grupę harcerzy ze Szkoły Podstawowej w Lipinkach, po którym uczestnicy otrzymywali drobną nagrodę. Ponadto dzieci zostały obdarowane sokami, słodyczami i watą cukrową. Korzystanie z zaplanowanych atrakcji było całkowicie darmowe.