Rejestracja w systemie monitorowania zagrożeń - powiadomienia SMS

Powiadomienia alarmowe dla mieszkańców w ramach programu "wsparcia służb ratowniczych"
W ramach realizowanego przez Związek Gmin Ziemi Gorlickiej programu pn. „wsparcia służb ratowniczych” wszystkie gminy powiatu gorlickiego objęte zostały systemem monitorowania zagrożeniami i powiadamianiem sms o ich występowaniu. Poniżej zamieszczono instrukcję w jaki sposób należy zarejestrować się do bazy numerów aby otrzymywać bezpłatne powiadamiania sms.

Należy przesłać sms na numer 4628 o następującej treści:
ZGZG.ZAPISZ.BIECZ – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Biecz
ZGZG.ZAPISZ.BOBOWA – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Bobowa
ZGZG.ZAPISZ.GORLICE – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Gorlice
ZGZG.ZAPISZ.MIASTO_GORLICE – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące miasta Gorlice
ZGZG.ZAPISZ.LIPINKI – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Lipinki
ZGZG.ZAPISZ.LUZNA – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Łużna
ZGZG.ZAPISZ.MOSZCZENICA – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Moszczenica
ZGZG.ZAPISZ.ROPA – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Ropa
ZGZG.ZAPISZ.SEKOWA – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Sękowa
ZGZG.ZAPISZ.USCIE_GORLICKIE – aby otrzymywać powiadomienia dotyczące gminy Uście Gorlickie

Aby usunąć numer z bazy należy wykonać wysłać sms pod numer 4628 wpisując w treści odpowiednio ZGZG.USUN.NAZWA_GMINY (np. ZGZG.USUN.BIECZ lub ZGZG.USUN.USCIE_GORLICKIE)

Nie należy używać „polskich znaków” a nazwy podawać dokładnie tak jak opisano powyżej. Koszt smsa aktywującego – wg stawki operatora.